Federal Cars Praha s.r.o.

Centrum Peugeot Professional

Centrum Peugeot Professional

Orientovat se ve světě podnikání není vůbec jednoduché. Požadavky na mobilitu, potřeby uživatelů i zákony se neustále mění. Naše Centrum Peugeot Professional zajišťuje maximální míru odbornosti a nabízí kompletní řadu užitkových vozidel včetně přestavěných vozů. K dispozici máte též nadstandardní služby jako např. náhradní užitkové vozy, asistenční vozyservisní středisko otevřené i během víkendu.

Peugeot Professional - pobočka Praha - užitkové vozyCo Vám nabízíme?

  1. Již od roku 1990 prodáváme a opravujeme našim zákazníkům automobily značky Peugeot. Největšími našimi výhodami jsou tedy tradice, zkušenost a profesionalita.
  2. V České republice máme v současnosti pobočky v Praze a v Liberci a naši prodejci i servisní technici jsou připraveni se Vám věnovat s maximální péčí a odpovědností.
  3. Poskytneme Vám komplexní prodejní služby od nabídky nového, předváděcího či ojetého vozu, doplníme nabídku o různé druhy financování, včetně posouzení jejich výhod. Dále nabídneme pojištění Vašeho nového vozu, velkoodběratelské slevy, věrnostní program pro stálé zákazníky a VIP služby.
  4.  
  5.  

K dispozici máme cca 40 vozidel určených pro předváděcí jízdy i pro zapůjčení zákazníkům na delší dobu. Díky čtvrtstoletí zkušeností umíme realizovat velké obchody v řádu několika desítek vozidel. Při koupi Vašeho nového vozu zprostředkujeme výkup Vašeho stávajícího vozu protiúčtem. Součástí obou našich provozoven jsou i servisy, které splňují kritéria standardů ISO 9002. Naše servisy jsou vybaveny diagnostikou Peugeot a naši mechanici jsou pravidelně školeni podle metodiky výrobce. Provádíme veškeré garanční i servisní opravy, práce klempířské i lakýrnické. Součástí našich servisů jsou i rozsáhlé sklady originálních náhradních dílů a schváleného příslušenství. Samozřejmostí našich servisů je i nepřetržitá asistenční služba i odtahová vozidla jak do 3,5t, tak i do 7t.

Federal Cars Vám vždy nabízí velký výběr vozů, které jsou ihned k odběru. Naši aktuální nabídku skladových vozů naleznete ZDE>>

Akční nabídka Operativního leasingu :

 

Kontakty:

Servisní technik Peugeot Professional Prodejce Peugeot Professional
Peugeot Professional - Praha - užitkové vozy

p. Karel Čížek

email: ppc.servis.fcp@federalcars.cz

email: kcizek@federalcars.cz
mobil: 720 052 616

p. Runar HAUFFEN

email: ppc.prodej.fcp@federalcars.cz

email: rhauffen@federalcars.cz
mobil: 724 146 200

Reference naší firmy :

  AUTO-KERN spol. s r.o.
  ORSmix s.r.o.
  EUROWAX s.r.o.
  CeWe Color a.s.
  KMD PLUS s.r.o.
  LIMEX ČR s.r.o.
  Lesy hl. m. Prahy
  OPTIMAL Facility s.r.o.
  HOTEL AMBASSADOR ZLATÁ HUSA spol s r.o.
  European Beauty Distribution a.s.

Federal Cars Praha s.r.o.

Více o našich akcích: WWW.FEDERALCARS.CZ
Přidejte se k nám na www.facebook.com/PeugeotPraha
Společnost je zapsaná v OR vedeném KS v Ústí nad Labem, oddíl C, vložka 104, IČ: 00671843.

Více informací